Samochody DEMO

  • SANDERO STEPWAY COMFORT TCe 100 LPG

    Zdjęcie  SANDERO STEPWAY COMFORT TCe 100 LPG Oferta specjalna

    68 450 zł
    64 000 zł

    • Numer oferty

      A4894

    • Typ nadwozia

      hatchback

    • Kolor

      Czerwony

    • Silnik

      1.0/100 KM/16V/PB+LPG

    • Rok produkcji

      2020

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Stara cena

    68450 zł

    Cena

    64000 zł

  • JOGGER

    Zdjęcie JOGGER


    79 500 zł

    • Typ nadwozia

      kombi

    • Kolor

      Brązowy

    • Silnik

      1.0/110 KM/PB

    • Rok produkcji

      2022

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Cena

    79500 zł

  • DUSTER PRESTIGE TCe 90

    Zdjęcie DUSTER PRESTIGE TCe 90

    76 000 zł
    73 500 zł

    • Numer oferty

      4072A

    • Typ nadwozia

      suv

    • Kolor

      Pomarańczowy

    • Silnik

      1.0/90 KM/12V/PB

    • Rok produkcji

      2022

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Stara cena

    76000 zł

    Cena

    73500 zł

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Z-ca Szefa sprzedaży samochodów nowych

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Roman Sobczak

Roman Sobczak

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460