Samochody DEMO

  • SPRING 45 ELECTRIC

    Zdjęcie SPRING 45 ELECTRIC Oferta specjalna


    elektryczny
    69 000 zł

    • Numer oferty

      ZEA9762

    • Typ nadwozia

      hatchback

    • Kolor

      Biały

    • Silnik

      45 KM/electric

    • Rok produkcji

      2021

    • Skrzynia biegów

      automatyczna

    Cena

    69000 zł

  • JOGGER EXTREME TCe 100 LPG

    Zdjęcie JOGGER EXTREME TCe 100 LPG


    93 600 zł

    • Typ nadwozia

      kombi

    • Kolor

      Zielony

    • Silnik

      1.0/100 KM/12V/PB+LPG

    • Rok produkcji

      2022

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Cena

    93600 zł

  • SANDERO STEPWAY EXPRESSION TCe 90

    Zdjęcie  SANDERO STEPWAY EXPRESSION TCe 90


    74 900 zł

    • Numer oferty

      A4894

    • Typ nadwozia

      hatchback

    • Kolor

      Zielony

    • Silnik

      1.0/90 KM/PB

    • Rok produkcji

      2022

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Cena

    74900 zł

  • DUSTER JOURNEY TCe 100 LPG

    Zdjęcie DUSTER JOURNEY TCe 100 LPG


    83 900 zł

    • Numer oferty

      4072A

    • Typ nadwozia

      suv

    • Kolor

      Zielony

    • Silnik

      1.0/100 KM/PB+LPG

    • Rok produkcji

      2022

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Cena

    83900 zł

Nasz zespół

Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Jan Listewnik

Jan Listewnik

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

j.listewnik@autozieba.eu 696 401 276
Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460
Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Specjalista ds. rozwoju i działań handlowych

s.mika@autozieba.eu