Kontakt Dacia

AUTO-ZIĘBA Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 257
40-690 Katowice

Godziny pracy:
SALON pn.-pt.: 8-18 sb.: 9-14
SERWIS pn.-pt.: 7-22 sb.: 7-14.

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

RECEPCJA GŁÓWNA

SANDRA KACZOCH

MAGDALENA ZASĘPA

tel. 032 201 76 70
kom. 696 40 44 59

SALON SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW:

Dyrektor Handlowy:

Małgorzata Żelichowska

 

Szef sprzedaży:

Jacek Olszówka

 

Konsultanci ds. sprzedaży samochodów Renault:

Michalina Radosz

Anna Podgórniak

Natalia Jakubas

Darek Grządziel

Wojciech Tymkiewicz

 

Konsultanci ds. sprzedaży samochodów Dacia i Isuzu:

Szymon Mika - Szef Salonu Dacia

Dominika Lech

Przemysław Morawiecki

Sławomir Bywalec

Tomasz Machlik

 

Konsultanci ds. sprzedaży samochodów do firm Pro+:

Mariusz Tabor

Arkadiusz Musiał

Tomasz Tabor

Adam Bokuniewicz

Michał Kądziela

REEKSPORT I WSPÓŁPRACA Z ZAGRANICĄ

Roman Sobczak

SPRZEDAŻ AKCESORIÓW SAMOCHODOWYCH

Maciej Jankowski

DZIAŁ KOORDYNACJI HANDLOWEJ

Adrian Łątkowski

DZIAŁ MARKETINGU I HR

Anna Księżyk

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Szef sprzedaży salon DACIA

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Dominika Lech

Dominika Lech

Specjalista ds. Sprzedaży samochoów

d.lech@autozieba.eu 539 929 272
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320
Zdjęcie Roman Sobczak

Roman Sobczak

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży

w.janta@autozieba.eu 696 401 275