Serwis i Części

Serwis blacharsko-lakierniczy

tel. 032 201 76 70

szkody@autozieba.eu

Nowy obiekt Serwisu Blacharsko- Lakierniczego oddano do użytku 1.07. 2006. Serwis ten oferuje światowy poziom usług blacharsko-lakierniczych z najnowszym wyposażeniem oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą. Bez wątpienia jest jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów w regionie a nawet w kraju. Budowa obiektu blacharni i lakierni rozpoczęła się wiosną 2005 i zakończyła w czerwcu 2006. Nowy obiekt to poza dwoma halami serwisowymi, biura obsługi klienta, pomieszczenia socjalne, magazyny, parking dla rozbitych samochodów czekających na naprawę- łącznie powierzchnia całkowita wynosi : 2200 m2 .

Lakiernia posiada między innymi:

  • Komorę lakierniczą SAIMA
  • Urządzenia przygotowawcze do lakierowania PRERKLEEN PK 3000
  • Ramiona odciągowe FESTO
  • Mieszalnik lakierów IXELL
  • Myjkę pistoletów DRESTER 8000

Blacharnia wyposażona jest w:

  • Zgrzewarki FAN PROTON +
  • Spawarki MIG/MAG
  • Podnośniki kolumnowe 3 tony i 3,5 tony
  • Ramy naprawcze BLACKHAWK

W serwisie pracuje profesjonalnie wykwalifikowany zespół 20 osobowy, przeszkolony we wszystkich technologiach napraw wraz ze spawaniem aluminium. Do załogi dodatkowo należą pracownicy Biura Obsługi Klienta, służący pomocą merytoryczną.

Serwis Auto-Zięba należy do sieci naprawczej: PZU, Alliance, Grupy Ergo Hestia,Uniqa,Generali, Benefii oraz Warta. co oznacza, że każdy ubezpieczony w tych firmach załatwia wszelkie formalności związane z likwidacja szkody na miejscu w serwisie bez konieczności zgłaszania się w firmie ubezpieczeniowej. W przypadku szkód innych ubezpieczalni likwidujemy szkody po wykonaniu przez ubezpieczyciela wstępnej dokumentacji. Nowy obiekt blacharsko -lakierniczy zwiększył 3 krotnie swą przepustowość, co znacznie skróciło czas oczekiwania na naprawę.

Mirosław Zięba właściciel firmy zwraca uwagę na stosowaniem w serwisie lakierniczym przyjaznych dla środowiska naturalnego lakierów wodnych. Mówi także o ciekawej nowości w firmie jaką jest system szybkich napraw blacharsko-lakierniczych wprowadzony przez Renault (tzw. minute karoseria). I tak, do czterech godzin klient może liczyć na wymianę szyby przedniej czy bocznej, a także lusterek, lamp czy zamków. W ciągu doby montowane są akcesoria, zderzaki, błotniki, drzwi oraz naprawiane niewielkie wgniecenia, zadrapania i rysy. Poważniejsze naprawy (np. wymiana drzwi bocznych czy pokrywy bagażnika) wykonywane są w ciągu dwóch dni. Wcześniej jednak pracownicy serwisu zapewniają naprawy w systemie Eksperckim wykorzystywanym do rozliczenia z Ubezpieczalnią, w trakcie naprawy samochód zastępczy, a po niej roczną gwarancję na części i robociznę.

Serwis zaprasza codziennie od godz. 7.00-do 18.00 , w sobotę od godz. 8:00 - do 14:00 (dyżur pracownika Biura Obsługi Klienta )