SCÉNIC

W życiu codziennym, rodzinnym czy zawodowym, wszyscy chcemy czuć się dobrze !

Renault Scénic  będziesz mógł stawić czoła wszystkim wyzwaniom.

Żeby czuć się dobrze potrzebujesz również przestrzeni… Renault Scenic  ma kluczowy atut - jego przestronne i oferujące liczne możliwości zmiany konfiguracji wnętrze nie zapomina o nikim. Plasuje się on  w czołówce segmentu pod względem ilości miejsca pomiędzy rzędami siedzeń, wysokości i szerokości. Czy jesteś w pojedynkę, we dwójkę, w piątkę , niezależnie od wzrostu i wieku, Renault Scénic  oferuje przestronne wnętrze stworzone z myślą o pełnym komforcie. 

 Renault Scenic pełne ciepła , w jego  wnętrzu dominuje poczucie wyjątkowego komfortu gwarantującego podróż pełną niezapomnianych wrażeń: wygodne fotele z dużym zakresem regulacji, komfortowe zagłówki typu Relax wprost zapraszające do relaksu, tapicerki z powłoką DuPontTM Teflon® zapewniające bezstresową eksploatację, widok na niebo i na świat dzięki otwieranemu, panoramicznemu dachowi Renault Scenic to wrodzone poczucie gościnnośc

Ponieważ można pogodzić przyjemność prowadzenia samochodu z przyszłością jego pasażerów oraz z ochroną środowiska, w którym będą żyli, silniki dostępne w Renault Scénic cechują się niskim zużyciem paliwa i niską emisją spalin, zapewniając jednocześnie dynamiczne przyspieszenie. Nowy silnik wysokoprężny Energy dCi 130, wyposażony w system Stop and Start i układ odzyskiwania energii podczas hamowania, wykorzystuje zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalające na zmniejszenie emisji CO2, z łatwością spełniając zaostrzone wymagania. Charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa (zaledwie 4,5 l/100 km w cyklu mieszanym) oraz niską emisją CO2 (119 g CO2/km), gwarantując równocześnie wyjątkową przyjemność z jazdy.

Renault Scenic  to auto dla ludzi odpowiedzialnych pod każdym względem - to naturalne ! 

Poznaj akcesoria do Renault Scenic.