Auto Zięba

Rajd Śląska 13-15.10

środa, 11 października 2017

Auto-Zięba jest partnerem motoryzacyjnym tegorocznego Rajdu Śląska, który odbędzie się w terminie 13-15. października na terenie następujących miast i ich sąsiedztwa: Chorzów- Mikołów- Żory.  Rajd Śląska połączony jest również z jednym z etapów Rajdu Polski.

Na kilka dni przed startem zadaliśmy pytanie do naszej załogi rajdowego Renault Clio:

- "Jak postrzegacie Rajd Śląska w kalendarzu rajdowych startów w roku 2017?"

I oto odpowiedź Adama Wrocławskiego i Marka Dobrowolskiego:

- "Rajd Śląska to rajd zupełnie nowy w kalendarzu Mistrzostw Polski i Mistrzostw Śląska. Impreza na tak szeroką skalę odbędzie się pierwszy raz, co stanowi nielada atrakcję zarówno dla nas - teamow rajdowych jak i fanów sportów motorowych. Niektóre odcinki specjalne są nam znane z takich rajdów jak: Rajd Tyski, Rajd Mikołowski czy Rajd Wisły. Są to odcinki bardzo wymagające, zarówno dla załogi jak i dla samochodu. Dlatego zadbaliśmy odpowiednio wcześniej o staranne przygotowanie naszego samochodu. Dopiero w dniu rajdu zadecydujemy na jakich oponach pojedziemy, wszystko będzie zależało od pogody, która lubi nas zaskakiwać o tej porze roku. Postaramy się pojechać szybko i bezpiecznie.

Dodatkową atrakcją będzie prolog w centrum Mikołowa  - będzie rozgrywany wieczorem, przy sztucznym oświetleniu. Wszystkich serdecznie zapraszamy i liczymy na wasze wsparcie - na trasie albo przy komputerze - przeżyjcie to z nami!
Dziękujemy oczywiście wszystkim naszym sponsorom za wsparcie."
 
Trzymamy Kciuki Panowie!
 
Zapraszamy wszystkich do kibicowania.