MISTRZOWSKA PROMOCJA Z RABATAMI

czwartek, 17 czerwca 2021

W związku z przebiegiem mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2020 r. Auto-Zięba Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Kościuszki 257, 40 -690 Katowice, organizuje w siedzibie firmy pod ww. adresem

AKCJĘ PROMOCYJNĄ o nazwie MISTRZOWSKA PROMOCJA

Czas trwania akcji: od 18.06 do 11.07. 2021r.

Promocja skierowana jest dla klientów samochodów nowych, osobowych marki Renault i Dacia.

Przebieg promocji:

Każdy klient Auto-Zięba ma możliwość wzięcia udziału w promocji w procesie zakupu samochodu nowego. Przed przystąpieniem do negocjacji cenowych, Handlowiec obsługujący Klienta informuje o promocji i zaprasza do wzięcia udziału w akcji. Klient ma możliwość uzyskania dodatkowego RABATU na samochód .

Warunkiem uzyskania RABATU jest oddanie przez klienta w obecności Handlowca strzału, z odległości  co najmniej 5 m, do przeznaczonej na ten cel bramki piłkarskiej. Klient ma 3 próby.  W przypadku ograniczeń ruchowych, Handlowiec ma możliwość wyrażenia zgody na rzut do bramki zamiast strzału nożnego.  Ostateczna decyzja należy w tej kwestii do Handlowca. Bramka piłkarska ma otwory, do których przypisane są kwoty rabatów. Odpowiednio są to brutto:

100 zł

500 zł

1000 zł.

PRZYJDŹ DO SALONU I USTRZEL SOBIE RABAT

Ilość strzałów nie sumuje się z ilością rabatów.  Do określenia rabatu uznaje się strzał celny z odpowiednią kwotą rabatu.

Za zgodą Klienta, organizator  Akcji, ma możliwość zapisu zdjęciowego Klienta oddającego strzał do bramki, celem wykorzystania wizerunku do przekazu marketingowego w mediach społecznościowych.