AUTO-ZIĘBA Z GKS-EM KATOWICE NA DŁUŻEJ

czwartek, 27 października 2022

Komunikat prasowy Klubu GKS Katowice:

Podpisano nową umowę o współpracy pomiędzy GKS-em Katowice a AUTO-ZIĘBA.

Z radością informujemy, że AUTO-ZIĘBA nadal będzie wspierać wielosekcyjny GKS Katowice jako Partner Motoryzacyjny Klubu. Kierujemy też wielkie podziękowanie za dotychczasowe wsparcie i przyczynienie się do sukcesów sportowych ostatnich miesięcy. Nowa umowa będzie obowiązywać przez kolejny rok. Logo naszego Partnera widoczne będzie m.in. na strojach siatkarzy GieKSy i na wszystkich arenach, gdzie swoje domowe mecze rozgrywają nasi sportowcy.

- AUTO-ZIĘBA prezentuje najwyższe standardy w biznesie, dlatego cieszymy się nie tylko ze wsparcia, jakie okazuje nam jako Partner Motoryzacyjny Klubu, ale także bliskiej, niemal codziennie udanej współpracy i wsparciu w wielu zakresach funkcjonowania GKS-u. Jeszcze na ten rok planujemy ważne wspólne przedsięwzięcie. Podpisanie nowej umowy to także sygnał, że wokół tak wartościowych marek i ludzi je tworzących, chcemy rozwijać Klub Biznesu GKS-u. - podkreśla Karol Kuśka, menedżer ds. rozwoju GKS-u.

- Dla nas to kolejny rok w sferze sportu, co stanowi motywację i doping. Zarówno w handlu jak i w sporcie potrzebna jest konsekwencja, motywacja i satysfakcja z odnoszonych sukcesów. Poprzez swoje wsparcie pragniemy motywować zawodników klubu jak i szukać inspiracji do wspólnego rozwoju. Niech biznes i sport stanowią swoistą symbiozę i uzupełniają na tych płaszczyznach, które dają energię, siłę i radość - mówi Małgorzata Żelichowska, Dyrektor Handlowy i  Członek Zarządu AUTO-ZIĘBA.

Firma AUTO-ZIĘBA jako partner wielomarkowy zajmuje się sprzedażą pełnej gamy samochodów osobowych i dostawczych, nowych i używanych, sprzedażą oryginalnych części zamiennych, wykonywaniem przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, przeprowadzaniem różnorodnych napraw, likwidowaniem szkód powypadkowych oraz wypożyczaniem samochodów. Niezmiennie wiodącą marką, z którą związana jest firma, jest marka RENAULT. W czasie swojego funkcjonowania firma rozszerzyła ofertę o markę DACIA a od 2009 roku o japońskie pojazdy samochodowe typu pick up ISUZU. Dotychczasowe dokonania i sukcesy uplasowały firmę w czołówce najlepszych i najnowocześniejszych salonów i serwisów Renault i Dacia w Polsce. Podstawowym celem działania jest zapewnienie najwyższego poziomu jakości świadczonych usług, aby w pełni zadowalać Klientów. Szczegółowe informacje można znaleźć na http://www.auto-zieba.com.pl//