WYGODNE RATY W SERWISACH DACIA

piątek, 08 lipca 2022

Dzięki WYGODNYM RATOM sfinansujesz:
- szeroki wachlarz usłu serwisowych- mechanicznych, blacharskich i lakierniczych
- umowy serwisowe
- części zamienne i akcesoria samochodowe
- ubezpieczenia komunikacyjne
- ubezpieczenie kosztów napraw samochodu używanego

O szczegóły pytaj u Doradców Obsługi Klienta w Serwisach oraz Dziale Ubezpieczenia i Kredyty.

ZAPRASZAMY!

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Z-ca Szefa sprzedaży samochodów nowych

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460