Auto Zięba

CLIO Société

NOWE CLIO SOCIÉTÉ

Nowe Clio Societe posiada liczne atuty, które uwiodą profesjonalistów: zdecydowaną osobowość i dynamiczny design, funkcjonalność 5-drzwiowego nadwozia, wysoki komfort wyposażenia seryjnego, ekonomiczne silniki oraz poziom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.
FUNKCJONALNY I WYDAJNY
Nowe Clio Societe charakteryzuje się niezwykle funkcjonalnym wnętrzem z przestrzenią bagażową o długości 1245 mm i pojemnością maksymalną 911 l oraz dopuszczalną ładownością aż do 524 kg. A na dodatek jest także oszczędne w eksploatacji dzięki ekonomicznym silnikom, czego przykładem jest bardzo wydajny silnik Diesla dCi 75 o średniej emisji spalin 95g/km oraz średnim zużyciu paliwa na poziomie 3.6l/100 km.

NIEZAWODNY W PRACY
W wersji Life Nowe Clio Société dba o komfort i bezpieczeństwo jazdy oferując w wyposażeniu seryjnym m.in. kartę Renault sterującą zamkiem centralnym zamiast kluczyka, światła do jazdy dziennej LED, 4 poduszki powietrzne, regulator -ogranicznik prędkości, system wspomagania przy ruszaniu (HSA), system dynamicznej kontroli toru jazdy ESC, szyby i lusterka regulowane elektrycznie, fotel kierowcy regulowany na wysokość i kierownicę z regulacją w dwóch płaszczyznach.W opcji oprócz klimatyzacji i radioodtwarzacza z funkcją Bluetooth, można zamówić system multimedialny Media Nav z ekranem dotykowym 7”, nawigacją, radiem, Bluetooth, złączem USB i jack. Dzięki tym zaletom Nowe Clio Société staje się sprawnym i wydajnym miejscem pracy.