Samochody dostepne od ręki

  • SANDERO SL CELEBRATION TCe 100 LPG g.2020

    Zdjęcie SANDERO SL CELEBRATION TCe 100 LPG g.2020 Oferta specjalna

    56 350 zł 54 659 zł

    • Numer oferty

      3888A

    • Typ nadwozia

      hatchback

    • Kolor

      Niebieski

    • Silnik

      1.0/100 KM/PB+LPG

    • Rok produkcji

      2020

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Stara cena

    56350 zł

    Cena

    54659 zł

  • SANDERO STEPWAY LAUREATE TCe 100 LPG g.2020

    Zdjęcie SANDERO STEPWAY LAUREATE TCe 100 LPG g.2020

    56 260 zł 54 570 zł

    • Numer oferty

      A4771

    • Typ nadwozia

      hatchback

    • Kolor

      Grafitowy

    • Silnik

      1.0/100 KM/PB+LPG

    • Rok produkcji

      2020

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Stara cena

    56260 zł

    Cena

    54570 zł

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Szef sprzedaży salon DACIA

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Dominika Lech

Dominika Lech

Specjalista ds. Sprzedaży samochoów

d.lech@autozieba.eu 539 929 272
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Roman Sobczak

Roman Sobczak

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży

w.janta@autozieba.eu 696 401 275