Samochody dostepne od ręki

  • LODGY SL CELEBRATION Blue dCi 115 / 7-miejsc. g.2020

    Zdjęcie LODGY SL CELEBRATION Blue dCi 115 / 7-miejsc. g.2020 Oferta specjalna

    68 850 zł 66 780 zł

    • Numer oferty

      3831A

    • Typ nadwozia

      minivan

    • Kolor

      Niebieski

    • Silnik

      1.5/115 KM/ON

    • Rok produkcji

      2020

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Stara cena

    68850 zł

    Cena

    66780 zł

  • LODGY STEPWAY BLUE DCI 115KM/7-MIEJSC

    Zdjęcie LODGY STEPWAY BLUE DCI 115KM/7-MIEJSC

    69 210 zł 67 130 zł

    • Numer oferty

      A4778

    • Typ nadwozia

      minivan

    • Kolor

      Grafitowy

    • Silnik

      1.5/115 KM/ON

    • Rok produkcji

      2020

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Stara cena

    69210 zł

    Cena

    67130 zł

  • LODGY LAUREATE Blue dCi 115 / 7-miejsc. g.2020

    Zdjęcie  LODGY LAUREATE Blue dCi 115 / 7-miejsc. g.2020

    65 250 zł 63 290 zł

    • Numer oferty

      A4781

    • Typ nadwozia

      minivan

    • Kolor

      Grafitowy

    • Silnik

      1.5/115 KM/PB

    • Rok produkcji

      2020

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Stara cena

    65250 zł

    Cena

    63290 zł

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Szef sprzedaży salon DACIA

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Dominika Lech

Dominika Lech

Specjalista ds. Sprzedaży samochoów

d.lech@autozieba.eu 539 929 272
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Roman Sobczak

Roman Sobczak

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży

w.janta@autozieba.eu 696 401 275