Samochody dostepne od ręki

  • Dacia SANDERO Laureate TCe 90

    Zdjęcie Dacia SANDERO Laureate TCe 90

    44 800 zł

    • Numer oferty

      CL3333A

    • Typ nadwozia

      hatchback

    • Kolor

      Czarny

    • Silnik

      0.9/90 KM/12V/PB

    • Rok produkcji

      2019

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Cena

    44800 zł

  • Dacia SANDERO SL TECHROAD TCe 90

    Zdjęcie Dacia SANDERO SL TECHROAD TCe 90

    51 600 zł

    • Numer oferty

      CL3453A

    • Typ nadwozia

      hatchback

    • Kolor

      Czarny

    • Silnik

      0.9/90 KM/12V/PB

    • Rok produkcji

      2019

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Cena

    51600 zł

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Szef sprzedaży salon DACIA

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Dominika Lech

Dominika Lech

Specjalista ds. Sprzedaży samochoów

d.lech@autozieba.eu 539 929 272
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320
Zdjęcie Roman Sobczak

Roman Sobczak

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży

w.janta@autozieba.eu 696 401 275