Najlepsza obsługa Klienta w salonie Dacia Auto-Zięba

piątek, 22 lipiec 2016

Obsługa Klienta najważniejsza!
“Salon Dacia Auto-Zięba za obsługę dostał 99,2 proc. To najwyższa ocena wśród wszystkich 365 zbadanych salonów.” Tak piszą o nas w 29 nr Auto Świat z dnia 18.07.2016 r.

Redakcja Auto Świat we współpracy z TNS Polska po raz 13 przeprowadziła badanie tajemniczego klienta zwane Wielkim Testem Salonów. Przebadano 365 salonów 21 importerów w całej Polsce.

 

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Szef sprzedaży salon DACIA

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Dominika Lech

Dominika Lech

Specjalista ds. Sprzedaży samochoów

d.lech@autozieba.eu 539 929 272
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320
Zdjęcie Roman Sobczak

Roman Sobczak

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży

w.janta@autozieba.eu 696 401 275