JOGGER

Typ nadwozia: kombi
Kolor nadwozia: Szary Pastelowy
Liczba drzwi: 5
Liczba miejsc: 7
Silnik: 1.0/100KM/PB
Rok produkcji 2022
Gwarancja: NIE
Skrzynia biegów: manualna
Homologacja ciężarowa: NIE
Pochodzenie: Polska
Napęd: Przedni

Bezpieczeństwo

  • ABS
  • ASR - system kontroli trakcji
  • ESP - elektroniczny program stabilizacji
  • Poduszki powietrzne

Komfort

  • Centralny zamek
  • Czujnik deszczu
  • Czujniki parkowania
  • Elektryczne szyby
  • Kamera cofania
  • Klimatyzacja
  • Komputer pokładowy

Wygląd

  • Światła do jazdy dziennej
  • Światła do jazdy dziennej

Zabezpieczenia

  • Immobilizer

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

DACIA JOGGER Tce 100 7-miejscowy

 

Cena : 87.500zł

 

Wyposażenie standardowe:

- Kliemtyzacja manualna

- system multimedialny Media Display 8”

- stalowe obręcze kół typu Flexwheel 15" - wzór SORANE

- Szyby przednie regulowane elektrycznie z włącznikiem impulsowym po stronie kierowcy

- Fotel kierowcy z regulacją wysokości

- Centralny zamek drzwi zdalnie sterowany falami radiowymi

- Światła do jazdy dziennej LED

- Światła automatyczne, wycieraczki automatyczne

 

Wyposażenie dodatkowe:

pełnowymiarowe 15" koło zapasowe

Pakiet KOMFORT PLUS - automatyczny hamulec postaojowy, środkowa konsola z połokietnikiem i schowskiem, bezkluczykowy dostęp do samochodu, fotel kierowcy z regulacją wysokości

pakiet CITY - system kontroli martwego pola, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, kamera cofania.

 

 

Posiadamy bardzo korzystne opcje kredytowania i leasingowania oraz pakiety dealeskie na ubezpieczenie od 1,9%

 

 

Przed wizytą w salonie proszę o kontakt celem ustalenia dostępności samochodu!

 

Skontaktuj się z:

Michalina Radosz
tel. 696404464

 

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.
Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia

 

Po złożeniu zamówienia skontaktuje się z Tobą nasz sprzedawca w celu potwierdzenia zamówienia oraz ustalenia szczegółów związanych z dalszym procesem zakupu. Wysłanie poniższego formularza nie niesie za sobą żadnych konsekwencji. Formalne zarezerowanie danego egzemplarza odbędzie się dopiero po rozmowie z handlowcem.

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Z-ca Szefa sprzedaży samochodów nowych

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Roman Sobczak

Roman Sobczak

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460