Auto Zięba

Nowy ESPACE

Najnowsza generacja Renault Espace to zupełnie nowe rozwiązanie. 
Rodzinny VAN zmienia się w dużego crossovera. Ze starego sprawdzonego modelu pozostała już chyba tylko nazwa. Auto ma dynamiczną linie, jest wyżej podwieszone, porusza się na większych efektownych kołach. Samochód powstał na nowej modularnej płycie podłogowej CMF1, która powstała przy współpracy z Nissanem.
Wnętrze to ekstrawaganckie linie i nowoczesność w pełni tego słowa znaczeniu. Jest przestronne i dobrze przeszklone dzięki czemu do środka wpada dużo światła. Trzy silniki do wyboru dwa wysokoprężne dCi 130KM lub 160 KM oraz jeden benzynowy TCe 200 KM. Najsłabszy motor współpracuje z ręczną przekładnią. Dwusprzęgłowy automat EDC występuje z w 6 biegowej wersji (dieselowskiej) oraz 7biegowej benzynowej. 
Dostępne będą trzy wersje wyposażenia: Life, Zen i Initiale Paris. W standardzie (Life) Renault oferuje system medialny R-Link 2 z dotykowym ekranem, światła LED Pure Vision, ESP, ABS, czujniki parkkowania z przodu i z tyłu. Jako wyposażenie dodatkowe Renault oferuje podwozie z 4 skrętnymi kołami, system audio Bose, wyświetlacz HUD, skórzaną tapicerkę czy fotele z masażem. 
System Renault Multi-Sence umożliwia wykorzystanie wszystkich technologii zwiększając komfort jazdy i przyjemności przebywania we wnętrzu pojazdu. Dzięki temu możemy dostosować styl jazdy samochodu, nagłośnienie, oświetlenie i wszystkie inne dostępne opcje w zależności od naszego nastroju bądź innej potrzeby. W tym wypadku personalizacja nabiera dodatkowego wielozmysłowego wymiaru.
Twarzą reklamującą nowe Espace jest popularny aktor Kevin Spacey.
 
 
 

Nasza propozycja dla Ciebie, to:

1312,00 zł/miesięcznie

w ramch Renault Business Plan,  Pakiet ubezpieczeń na 3 lata 1%, 2%, 3%

Najem długoterminowy.