CAPTUR

Miejski crossover, zaprojektowany tak, by zmienić codzienne życie w przygodę.

Renault Captur to innowacyjny crossover segmentu B, łączący w sobie główne cechy hatchbacków oraz SUV-ów. Pełen klasy i jednocześnie maksymalnie funkcjonalny, stanowi powiew świeżości wśród segmentu samochodów miejskich.

Na zewnątrz

Jego design zewnętrzny wyróżniają łagodne kształty o harmonijnych, płynnych liniach, które idealnie komponują się z solidną, wyraźnie sportową sylwetką. Mocne przetłoczenia, duża płaszczyzna przodu oraz mocno podkreślone błotniki wyróżniają samochód, nadając mu wygląd większego i masywniejszego niż jest w rzeczywistości. Całość emanuje przy tym pewnego rodzaju energią i gotowością do jazdy, którą Renault Captur odziedziczył po swoim koncepcyjnym przodku o tej samej nazwie. Kształt to jednak nie wszystko, co wyróżnia Renault Captur, równie designerskie w jego przypadków jest połączenie dwóch kolorów – eleganckie srebro, klasyczna czerwień, energetyczny pomarańcz – w połączeniu z kontrastową czernią, a może z kością słoniową? Każda opcja robi piorunujące wrażenie, przyciągając wzrok.

Wewnątrz

Mimo kompaktowych wymiarów Renault Captur (4,12 m długości) jest autem o wyjątkowo przestronnym wnętrzu – elegancka deska rozdzielcza, kolorowe wnętrze i sporych wymiarów kabina, sprawiają bardzo pozytywne wrażenie, zachęcając do tego, by zająć w nim miejsce. Pomijając stronę wizualną, wnętrze Captur jest też niesamowicie funkcjonalne, co gwarantują innowacyjne schowki, duży bagażnik oraz wysoko umieszczone siedzenie kierowcy. Warto też wspomnieć o tylnej kanapie, która składa się w układzie 1/3-2/3 i posiada regulację wzdłużną o zakresie 16 cm, co zapewnia komfort pasażerom siedzącym z tyłu lub, gdy zachodzi taka potrzeba, powiększa bagażnik z 377 do 455 dm3.

Indywidualny design

Projektanci Renault przygotowali bogatą ofertę indywidualnych rozwiązań, dzięki którym spersonalizowanie Captura jest możliwe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Szeroki wybór kolorystyczny nadwozia i dachu, różne wzory obręczy kół, dodatkowe elementy ozdobne, skórzana lub materiałów tapicerka… Dzięki temu, że niemal każdy element wyposażenia może zostać spersonalizowany, Renault Captur z łatwością odzwierciedli charakter właściciela.