SANDERO ESSENTIAL TCE 100 LPG

Oferta specjalna

Stara cena 57 400,00 zł

Cena 55 600,00 zł

Czas na twój ruch!

Zamów samochód Umów się na jazdę próbną Ustal ubezpieczenie i finansowanie Skontaktuj się z nami
Numer oferty: 9704/A5195
Typ nadwozia: hatchback
Kolor nadwozia: Biały Metaliczny
Liczba drzwi: 5
Liczba miejsc: 5
Silnik: 1.0/100KM/PB+LPG
Rok produkcji 2021
Gwarancja: TAK
Skrzynia biegów: manualna
Homologacja ciężarowa: NIE
Pochodzenie: Polska
Napęd: Przedni

Bezpieczeństwo

  • ABS
  • ASR - system kontroli trakcji
  • Poduszki powietrzne

Komfort

  • Centralny zamek
  • Kierownica wielofunkcyjna
  • Klimatyzacja
  • Komputer pokładowy

Wygląd

    Brak danych

Zabezpieczenia

    Brak danych

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

 

DACIA SANDERO ESSENTIAL TCE 100 LPG - OD RĘKI !!!

 

Cena : 57.400 zł

PO RABACIE : 55.600zł

 

Wyposażenie standardowe:

centralny zamek
światła automatyczne, wycieraczki manualne
fotel kierowcy z regulacją wysokości z podłokietnikiem
tylne oparcie kanapy składane 1/3 i 2/3
szyby przednie regulowane elektrycznie
kierownica z regulacją wysokości

system multimedialny Media Control

 

Wyposażenie dodatkowe:

lakier niematalizowany - Biały

pakiet Klimat - klimatyzacja manulana

 

 

Pakiet serwisowy na 4 lata od 1.899 zł

 

Przed wizytą w salonie proszę o kontakt celem ustalenia dostępności samochodu!

 

Skontaktuj się z:

Michalina Radosz
tel. 696404464

 

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.
Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia

 

Po złożeniu zamówienia skontaktuje się z Tobą nasz sprzedawca w celu potwierdzenia zamówienia oraz ustalenia szczegółów związanych z dalszym procesem zakupu. Wysłanie poniższego formularza nie niesie za sobą żadnych konsekwencji. Formalne zarezerowanie danego egzemplarza odbędzie się dopiero po rozmowie z handlowcem.

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Z-ca Szefa sprzedaży samochodów nowych

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Roman Sobczak

Roman Sobczak

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460