Auto Zięba

TWINGO

Nowe Twingo! Jeszcze bardziej atrakcyjne, bo zaprojektowane całkowicie od nowa. Niewielkie z zewnątrz, oferuje przestronne wnętrze, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie do jazdy po mieście – wszędzie nim zaparkujesz, a jednocześnie nie będziesz się czuł klaustrofobicznie.

Auto o niezwykle energicznej osobowości

To, co od pierwszego spojrzenia zwraca uwagę, gdy patrzymy na nowe Renault Twingo to jego radosny, energetyczny wygląd, który sprawia bardzo sympatyczne wrażenie i wręcz zachęca do tego, by usiąść w środku. Charakterystyczny kształt chłodnicy, nawiązujący do uśmiechu oraz sprawiające nieco figlarne wrażenie reflektory, robią oryginalne i z pewnością niebanalne wrażenie. Jeśli jednak czujesz, że to nadal dla Ciebie za mało, Renault oferuje pełną personalizację nowego Twingo. Wybierz swój ulubiony kolor i dobierz do niego wszystkie dodatki! Specjalne obudowy lusterek bocznych? Ozdobne listwy na bokach? A może zdecydujesz się na oklejenie nadwozia w unikatowe wzory lub na jeden z czterech fantazyjnych wzorów obręczy kół wykonanych ze stopu metali lekkich? Nowe Renault Twingo może być tak stylowe i oryginalne jak tylko tego chcesz!

Zwinne i przestronne

Umieszczenie silnika z tyłu pozwoliło uwolnić przednią oś i zdecydowanie zwiększyć promień skrętu kół. Nowe Renault Twingo zyskało dzięki temu wyjątkową zwrotność, pozwalającą mu zwinnie przemykać się po ulicach miast i parkować zaledwie kilkoma ruchami kierownicy. Takie umiejscowienie silnika z tyłu umożliwiło też zwiększenie ilości miejsca z przodu auta. Maska została skrócona, dzięki czemu Twingo nabrało lekkości, jednocześnie uzyskując bardziej przestronne wnętrze, porównywalne do tego jakie posiadają auta z wyższego segmentu. Kabinę dodatkowo zwiększono też poprzez przesunięcie kół na skraj nadwozia. Od niedawna to miejskie auto jest jeszcze bardziej uniwersalne, dodatkowo teraz też jest dostępne w wersji z 5-drzwiowym nadwoziem.

Dynamiczne i bezpieczne

To, co kryje się pod maską nowego Renault Twingo, zależy w pełni od Ciebie – zależnie od Twoich potrzeb możesz wybrać wariant nastawiony na typowo miejską jazdę, oszczędzanie lub jeszcze większą dynamikę. Niezależnie od wyboru, z Renault Twingo z łatwością przemkniesz po mieście pozostając cały czas w pełnym komforcie, dzięki niskiemu poziomowi hałasu.

Niezwykle uniwersalne, Twingo spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jest dynamiczne i bezpieczne, a jednocześnie przyjazne dla środowiska. Oferuje silniki z oznaczeniem Renault Eco2, przyznawane za silniki o niskim zużyciu paliwa i emisji CO2 nie przekraczającej 120 g/km. Twingo jest produkowane w fabryce w Nove Mesto (posiadającej certyfikat ISO 14001), a ponad 85% tworzyw w nim wykorzystanych nadaje się do odzysku.

Twingo gwarantuje dynamiczną jazdę i wysoką precyzję prowadzenia.

W drogę! Czas poczuć te emocje!