Zapowiedź nowości w marce Dacia

czwartek, 01 października 2020

Nowa Dacia Sandero, Nowa Dacia Sandero Stepway i Nowy Logan: nowoczesne samochody, które mają wszystko, czego Ci potrzeba

Dacia wyznacza standardy w rozsądnym podejściu do samochodów. Teraz bardziej niż kiedykolwiek trafia w potrzeby klientów i proponuje proste, przestronne, niezawodne i mocne samochody, bez niepotrzebnych gadżetów, po bezkonkurencyjnej cenie. Nietypowa sytuacja w ostatnich miesiącach tylko wzmocniła widoczne od kilku lat tendencje. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, jak można konsumować w sposób bardziej odpowiedzialny i zrównoważony. Widoczny był powrót do tego, co najważniejsze. Bez negowania potrzeby mobilności i swobody poruszania się. Coraz więcej klientów znowu podchodzi pragmatycznie do zakupu samochodu.

Dacia odpowiada na te potrzeby od ponad 15 lat i proponuje samochody, które mają to, co potrzebne, za rozsądną cenę.

Sandero, Sandero Stepway i Logan doskonale wyrażają DNA Dacii.

Sandero zdobyło status kultowego, bestsellerowego modelu. Od 2017 roku jest najlepiej sprzedającym się samochodem na rynku klientów indywidualnych. Jest też modelem z najwyższą łączną sprzedażą w gamie Dacii. Do tej pory sprzedano 2,1 miliona sztuk Sandero, co stanowi 32% sprzedaży marki od 2004 roku. 65% sprzedaży modelu (ponad 1,3 miliona sztuk) zapewnia wersja crossover - Sandero Stepway. Dacia odnawia swoją ofertę w segmencie samochodów miejskich i uniwersalnych kompaktów i proponuje Nowe Sandero, Sandero Stepway i Nowego Logana, które spełniają wszystkie potrzeby klientów indywidualnych. Pomimo takich samych rozmiarów zewnętrznych, nowe modele są bardziej nowoczesne, uniwersalne i lepiej wyposażone, a jednocześnie proste i niezawodne, co tradycyjnie jest mocną stroną Dacii. Zostały zbudowane na nowej platformie i oferują wyższy poziom wyposażenia oraz bezpieczeństwa czynnego i biernego. Są napędzane nowymi silnikami, w tym silnikiem dwupaliwowym (benzyna/LPG), które współpracują z nową automatyczną skrzynią biegów i nową 6-biegową skrzynią mechaniczną.

Nowe Sandero, Nowe Sandero Stepway i Nowy Logan to modele, które doskonale ucieleśniają idee swoich poprzedników. Są dostępne jak zawsze za rozsądną cenę. Zakup nowego samochodu o najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku jest bardziej niż kiedykolwiek w zasięgu ręki. Dacia wprowadza nową generację trzech kultowych modeli i odnawia tym samym jedną trzecią swojej gamy i całą ofertę w segmencie B. Nowe Sandero, Sandero Stepway i Nowy Logan mają nowoczesną stylistykę, która łączy solidność z dynamiką, nowoczesne wyposażenie, platformę CMF i wydajne silniki, w których zastosowano najnowsze innowacyjne rozwiązania Alinasu. Oferują więcej miejsca, komfortu, bezpieczeństwa i więcej przyjemności z jazdy. Spełniają rzeczywiste potrzeby klientów i tym samym idealnie wpisują się w DNA Dacii. To samochody, które mają wszystko, czego potrzeba, za naprawdę rozsądną cenę.

Mihai Bordeanu, dyrektor marketingu Dacii

za: materiały prasowe Renault

 

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Specjalista ds. rozwoju i działań handlowych

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460