Wyprzedaż Dacia 2018

wtorek, 13 listopada 2018

Teraz nowa Dacia Duster z silnikiem Diesla w kredycie 50/50 (RRSO 0%) z ubezpieczeniem za 1 zł i kompletem kół za 499 zł*

Umów się na jazde próbną i przekonaj się sam!

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu  kliknij >>>

Poznaj inne modele marki Dacia w ofercie dostępne od ręki.

 

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Specjalista ds. rozwoju i działań handlowych

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460