Rodzinny Piknik Dacia

poniedziałek, 18 maja 2015

Jubileuszowy Rodzinny Piknik Dacia to już wspomnienie.

Dziękujemy wszystkim za obecność, za wspólną zabawę, za wspólne dmuchanie świeczek na JUBILEUSZOWYM TORCIE, za jazdy testowe, za zamówienia, za miłe słowa i  dobre humory :-)

 

Trzymamy kciuki za wyniki w konkursach !

Zapraszamy do oglądania fotorelacji

 

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Z-ca Szefa sprzedaży samochodów nowych

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Bartosz Moliszewski

Bartosz Moliszewski

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

b.moliszewski@autozieba.eu +48 539 929 261 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Roman Sobczak

Roman Sobczak

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży

w.janta@autozieba.eu 696 401 275