Auto-zięba Renault Katowice

Poznaj nowe Renault CAPTUR podczas jazdy testowej

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

SAMODZIELNE JAZDY TESTOWE? Tak! Teraz w salonie Renault Auto-Zięba wszystko, tak jak chcesz!

Wybierz nowe Renault CAPTUR i spotkaj się z nim sam na sam podczas jazdy testowej! Wygodnie i bezpiecznie. 

Sprawdź nowoczesne technologie i komfortowe wnętrze i dynamiczne silniki- nawet najlepsze opisy i zdjęcia nie zastąpią jazdy testowej.

Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły.

 Zapraszamy! Kliknij>>>

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Magdalena Zasępa

Magdalena Zasępa

Sprzedaż akcesoriów

m.zasepa@autozieba.eu 696 401 277
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Mariusz Burda

Mariusz Burda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.burda@autozieba.eu tel. 539 929 282
Zdjęcie Paulina Mazur

Paulina Mazur

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

p.mazur@autozieba.eu 696 401 276
Zdjęcie Anna Smolarczyk

Anna Smolarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

a.smolarczyk@autozieba.eu 604 525 999
Zdjęcie Mariola Kania

Mariola Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

m.kania@autozieba.eu 32 201 76 77