Auto-zięba

Kontakt Renault

AUTO-ZIĘBA Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 257
40-690 Katowice

Godziny pracy:
SALON pn.-pt.: 8.00-18.00 sb.: 9.00-14.00
SERWIS pn.-pt.: 7.00-21.00 sb.: 7.00-14.00

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

RECEPCJA GŁÓWNA

 NATALIA GABRYŚ

tel. 032 201 76 70
kom. 696 40 44 59

SALON SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW:

Dyrektor Handlowy:

Małgorzata Żelichowska

 

Szef sprzedaży:

Jacek Olszówka

 

Konsultanci ds. sprzedaży samochodów Renault:

Michalina Radosz

Magdalena Bałazy

Darek Grządziel

Mateusz Polak

 

Konsultanci ds. sprzedaży samochodów Dacia i Isuzu:

Szymon Mika - Szef Salonu Dacia

Bartosz Moliszewski

Przemysław Morawiecki

Sławomir Bywalec

Jakub Misina

 

Konsultanci ds. sprzedaży samochodów do firm Pro+:

Mariusz Tabor

Arkadiusz Musiał

Marcin Frankowski

REEKSPORT I WSPÓŁPRACA Z ZAGRANICĄ

Roman Sobczak

Weronika Janta

DZIAŁ KOORDYNACJI HANDLOWEJ

Adrian Łątkowski

DZIAŁ MARKETINGU I HR

Anna Księżyk

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Mariusz Burda

Mariusz Burda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.burda@autozieba.eu tel. 539 929 282
Zdjęcie Anna Smolarczyk

Anna Smolarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

a.smolarczyk@autozieba.eu 604 525 999
Zdjęcie Mariola Kania

Mariola Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

m.kania@autozieba.eu 32 201 76 77
Zdjęcie Sonia Czypionka

Sonia Czypionka

Specjalista ds. Sprzedaży FInansowania i Ubezpieczeń

s.czypionka@autozieba.eu 696 404 451
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460