Auto-zięba

Auto-ZIęba jako partner konferencji na Uniwersytecie Ekonomicznym

czwartek, 04 listopada 2021

Firma Auto-Zięba z wielką radością przyjęła zaproszenie do udziału w  VIII Ogólnopolskiej Konferencji „Biznes w kulturze – kultura w biznesie” organizowaną przez Uniwerytet Ekonomiczny w Katowicach w dniu 4.11.2021 r.

Działając od ponad 30 lat w branży motoryzacyjnej przykładamy uwagę do społecznej odpowiedzialności biznesu, integrując się przy okazji różnorodnych projektów z jednostkami lokalnymi, w tym jednostkami kultury.

We wszelkich działaniach jest nader istotna, także dla podmiotów biznesu, strategia rozwoju w kontekście zmieniających się trendów otoczenia rynkowego.

Jako autoryzowany koncesjoner marki Renault w Katowicach z pełną świadomością dostrzegamy swego rodzaju sztukę projektową i technologiczną w oferowanych przez nas modelach samochodów.

Najnowszy  produkt z gamy Renault dostępny na polskim rynku to suw Renault ARKANA, który łączy sportową dynamikę, elegancję, solidność i wyjątkowy design. Oferowany model dostępny jest w wersji spalinowej i  hybrydowej.

Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy specjalną ofertę*.

*  szczegóły w salonie Auto-Zięba

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Mariusz Burda

Mariusz Burda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.burda@autozieba.eu tel. 539 929 282
Zdjęcie Anna Smolarczyk

Anna Smolarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

a.smolarczyk@autozieba.eu 604 525 999
Zdjęcie Mariola Kania

Mariola Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

m.kania@autozieba.eu 32 201 76 77
Zdjęcie Sonia Czypionka

Sonia Czypionka

Specjalista ds. Sprzedaży FInansowania i Ubezpieczeń

s.czypionka@autozieba.eu 696 404 451
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460