Auto-zięba

"ZIELONE TABLICE" RENAULT KANGOO E- TECH JUŻ NA DROGACH

czwartek, 19 października 2023

DOSTAWA TRZECH RENAULT KANGOO E-TECH DLA PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W RYBNIKU

Miło nam poinformować że salon Auto - Zięba Sp. z o.o. został dostawcą trzech pojazdów Renault Kangoo E-Tech o napędzie elektrycznym, dzięki czemu nasza marka wpisuje się w strategię transportu zeroemisyjnego dla jednostek samorządowych, gdzie zgodnie z rozporządzeniem ustawy o elktromobilności, udział pojazdów elektrycznych powinien wynieść 10 % w całości posiadanej floty, dotyczy to również podmiotów, które na zlecenie jednostki samorządu terytorialnego będą wykonywały zadania publiczne.

Dostarczone pojazdy będą wykorzystywane w pogotowiu wodociągowym, w tym przypadku z racji specyfiki pokonywanych tras gwarantują bezawaryjne użytkowanie co w przypadku pojazdów napędzanych silnikami diesla wyposażonych w DPFa sprawiało wiele problemów w codziennym użytkowaniu.

Renault Kangoo E-tech to pierwszy dostawczak w europie produkowany seryjnie z napędem elektrycznym, wygląda z zewnątrz dokładnie tak samo jak klasyczna wersja. Różnice zauważymy tylko po zielonych tablicach rejestracyjnych. Z punktu widzenia dostaw towarów Kangoo ma niezwykle praktyczną budowę – szerokie przesuwane drzwi z prawej strony, możliwość zdemontowania przegrody za fotelem pasażera, żeby przewozić długie przedmioty.  Auto może mieć nawet 3,9 m3 przestrzeni ładunkowej i ma 1,5 tony zdolności holowania. Kangoo posiada też szereg systemów wspomagania: aktywny regulator prędkości, aktywny system wspomagania nagłego hamowania i asystent utrzymania pasa ruchu.

Renault Kangoo Electric ma bardzo wygodne wnętrze z zegarami wziętymi wprost z ZOE. Fotele są wygodne, zakres regulacji duży, nawet rosłe osoby bez problemu się tu zmieszczą. Obsługa wszystkiego jest prosta i bezproblemowa. Sprowadza się do wyboru trybu jazdy jak w klasycznym automacie. Można też, używając trybów B1, B2 i B3 sterować w pewnym zakresie jak mocno ma hamować samochód odpuszczając pedał gazu i jednocześnie doładowywać baterię. Na uwagę zasługuje też na pewno przyjemne zawieszenie, które bardziej przypomina samochód osobowy niż dostawczy, auto przyjemnie amortyzuje nierówności, chyba lepiej niż wersja klasyczna – to już wynik sporej wagi baterii.  Kangoo jest nastawione na komfort i nastawy zawieszenia dobrze do tego pasują.

Przekazane pojazdy wyposażone zostały w silnik elektryczny o mocy 120 KM, który zapewnia natychmiast dostępny moment obrotowy 245 Nm, oraz akumulator 45 kWh. Wystarcza to na przejechanie do 285 km w cyklu WLTP. Na pokładzie Kangoo zamontowana została ładowarka 22 Kw do ładowania prądem przemiennym oraz 80 Kw do ładowania prądem stałym DC.

Pojazdy zostały dostarczone bezpośrednio do zamawiającego za pomocą naszego  autotransportera, nasze usługi realizujemy kompleksowo.

Za opiekę i obsługę przetargów w firmie Auto-Zięba odpowiedzialny jest:
    

Marcin Frankowski
Specjalista Ds. Sprzedaży Samochodów
Dostawczych i Modyfikowanych
Tel: +48 32 609 36 47
Tel. Kom.: +48 539 929 311
E-mail: m.frankowski@autozieba.eu

 

Nasz zespół

Zdjęcie Mariusz Tabor

Mariusz Tabor

Menager obsługi indywidualnej klientów biznesowych

m.tabor@autozieba.eu 696 404 461 WIDEO KONWERSACJA wybierz numer

Profesjonalizm i perfekcja to jego świat… Klienci cenią go za rzetelność oraz otwartość na zmieniające się potrzeby . W pracy oddaje całego siebie, pozostawiając sporo przestrzeni na kreację i samorealizację . Prywatnie miłośnik rowerów szosowych z górnej półki ……

Zdjęcie Marcin Frankowski

Marcin Frankowski

Specjalista ds. Sprzedaży

m.frankowski@autozieba.eu 539 929 311 Wideo wizytówka

Bardzo rzeczowy i skrupulatny człowiek! Nie bez powodu zajmuje się przetargami. Prywatnie miłośnik dobrej kuchni i sportowiec.

Zdjęcie Maciej Barnert

Maciej Barnert

Specjalista ds. Sprzedaży

m.barnert@autozieba.eu 698 906 584

Entuzjazm i zaangażowanie na każdym etapie procesu sprzedaży. W szeregach Auto-Zięba od niedawna, ale zapewnia, że czuje się tutaj dobrze. Prywatnie pasjonata rozmów na każdy temat. Ma wiele hobby.

Zdjęcie Sobczak Roman

Sobczak Roman

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777

Spokój i precyzja w każdym calu, to cechy, które przekonują klientów. Ogrom wiedzy i doświadczenie, a do tego pasja do motoryzacji. Prywatnie góry latem i zimą, najchętniej z rodziną.

Zdjęcie Agnieszka Piórek

Agnieszka Piórek

Dział Finanse & Ubezpieczenia Salon Renault PRO+ i Renault SELECTION

a.piorek@autozieba.eu 600 010 094

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, szczególnie w obecnych czasach, zadbaliśmy o możliwość bezpiecznego sfinansowania samochodu nowego oraz używanego. Mając pewnego, stabilnego i sprawdzonego partnera, jaki jest nasz bank firmowy RCI, proponujemy ciekawą ofertę kredytu, leasingu bądź najmu, dostosowując ją do potrzeb, zarówno klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorcy. Decydując się na zakup auta z finansowaniem RCI, niejednokrotnie dostają Państwo szansę skorzystania z dodatkowych promocji, pozwalających oszczędzić Państwa pieniądze.

Zdjęcie Franciszek Sitko

Franciszek Sitko

Dział Koordynacji Handlowej

f.sitko@autozieba.eu 600 440 674
Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460