Auto-zięba

ZABUDOWY SPECJALNE: MASTER KONTENER NA PLATFORMIE

czwartek, 28 kwietnia 2022

Renault MASTER W ZABUDOWIE SPECJALNEJ w ofercie RENAULT PRO+AUTO-ZIĘBA

KONTENER NA PLATFORMIE dedykowany jest dla branż:

  1. Kurierska: dostarczania paczek w wózkach do paczkomatów
  2. Piekarniczo-cukierniczy: transport pieczywa w pojemnikach z możliwością przewozu na wózkach.
  3. Ogrodnictwo: przewóz kwiatów na wózkach holenderskich. Pojazd wyposażony w specjalny system blokowania wózków
  4. Hotelarska: usługi prania odzieży roboczej oraz pościeli hotelowej i szpitalnej.
  5. Pogotowia techniczne: elektryczne, gazowe wod-kan itp
  6. Usługi: Mobilne serwisy:  mechaniczne, wymiany i naprawy opon .

Podstawowa specyfikacja pojazdu:

Szer wew 2,1 m

Wys wew 2,2 m

Dł wew 3,6 m- 4,5 m

Ładowność ( prawdziwa ) ok. 1.200 kg

Boczne drzwi przesuwne o szer 900 mm (opcja dwustronna lub bez)

Przejście pomiędzy szoferką a zabudową (opcjonalnie)

Zabudowa, zdjęcia i wypożyczenie pojazdu firma:PONY AUTO POLSKA   www.pony.com.pl

Zapraszamy do kontaktu z Salonem Renault Pro+ Auto-Zięba.

Opiekun projektu

Arkadiusz Musiał - Specjalista ds. Sprzedaży zabudów specjalnych

tel. 600 88 55 33

a.musial@autozieba.eu

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Mariusz Tabor

Mariusz Tabor

Menager obsługi indywidualnej klientów biznesowych

m.tabor@autozieba.eu 696 404 461 Wideo wizytówka WIDEO KONWERSACJA wybierz numer

Profesjonalizm i perfekcja to jego świat… Klienci cenią go za rzetelność oraz otwartość na zmieniające się potrzeby . W pracy oddaje całego siebie, pozostawiając sporo przestrzeni na kreację i samorealizację . Prywatnie miłośnik rowerów szosowych z górnej półki ……

Zdjęcie Sobczak Roman

Sobczak Roman

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777
Zdjęcie Marcin Frankowski

Marcin Frankowski

Specjalista ds. Sprzedaży

m.frankowski@autozieba.eu 539 929 311 Wideo wizytówka

Bardzo rzeczowy i skrupulatny człowiek! Nie bez powodu zajmuje się przetargami. Prywatnie miłośnik dobrej kuchni i sportowiec.

Zdjęcie Franciszek Sitko

Franciszek Sitko

Dział Koordynacji Handlowej

f.sitko@autozieba.eu 600 440 674
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460
Zdjęcie Maciej Barnert

Maciej Barnert

Specjalista ds. Sprzedaży

m.barnert@autozieba.eu 698 906 584