Auto-zięba

Wywrotki

Wywrotka trójstronna na Renault Master

Wywrotka z nadstawką

Wywrotka trójstronna z nadstawkami podwyższającymi

Wywrotka z plandeką

Szczegóły

wykończenie aluminiowe

miseczkowy punkt mocowania

grodź dzieląca powierzchnię ładunkową na dwie części

plandeka asekurująca ładunek - zwijana na rolkę, zapinana na gumkę

Zabudowana wywrotka to doskonałe wyjście dla rozpowszechniania surowców sypkich takich jak węgiel, ale także niezbędny sprzęt wykorzystywany na budowach i przez zespoły remontowo budowlane.

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Mariusz Tabor

Mariusz Tabor

Menager obsługi indywidualnej klientów biznesowych

m.tabor@autozieba.eu 696 404 461 Wideo wizytówka WIDEO KONWERSACJA wybierz numer

Profesjonalizm i perfekcja to jego świat… Klienci cenią go za rzetelność oraz otwartość na zmieniające się potrzeby . W pracy oddaje całego siebie, pozostawiając sporo przestrzeni na kreację i samorealizację . Prywatnie miłośnik rowerów szosowych z górnej półki ……

Zdjęcie Sobczak Roman

Sobczak Roman

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu 602 131 777
Zdjęcie Marcin Frankowski

Marcin Frankowski

Specjalista ds. Sprzedaży

m.frankowski@autozieba.eu 539 929 311 Wideo wizytówka

Bardzo rzeczowy i skrupulatny człowiek! Nie bez powodu zajmuje się przetargami. Prywatnie miłośnik dobrej kuchni i sportowiec.

Zdjęcie Franciszek Sitko

Franciszek Sitko

Dział Koordynacji Handlowej

f.sitko@autozieba.eu 600 440 674
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460
Zdjęcie Maciej Barnert

Maciej Barnert

Specjalista ds. Sprzedaży

m.barnert@autozieba.eu 698 906 584