Auto-zięba Renault Katowice

Renault Trafic to komfortowy "wół roboczy".

wtorek, 05 maja 2015
Renault Trafic to komfortowy "wół roboczy".  Można powiedzieć: Francuzi stylizują nawet narzędzia do pracy. Mamy XXI wiek. Samochód robi wrażenie nawet kolorem "Zielony Babmbou" sprawia, że auta nie da się nie zauważyć a to rozwiązanie chcąc nie chcąc zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Wygląd zewnętrzny podporządkowany jest głównie jednemu kryterium - zwiększenia przestronności pojazdu. Trafic jest pakownym prostopadłościanem. Kreację można zauważyć głównie z przodu, możemy dostrzec coś na kształt uśmiechniętej buzi co powinno się podobać. Dzięki temu nadano stylistykę samochodowi którego głównym zadaniem jest przewóz towarów lub osób w wersji "Passenger Combi". 
Układ wnętrza jest charakterystyczny dla osobowych Renault. Można go konfigurować właściwie z każdym elementem wyposażenia, który jest dostępny. Tempomat, nawigacja, Bluetooth oraz czujniki parkowania a nawet kamera cofania są dostępne w nowym Traficu. Te rozwiązania mogą się przydać np. przy wjeździe w wąską bramę co przy ograniczonej widoczności z tyłu często bywa nie lada wyzwaniem. Dobrze wyprofilowane siedzenia zapewniają wystarczający komfort co ważne jest dla pasażerów wybierających się w długie trasy. Głównym zadaniem Trafica to przede wszystkim transport towaru. Trzy osobowa wersja L1H1 posiada przestrzeń ładunkową 5,2 m3, najdłuższy możliwy do przetransportowania bagaż może mieć długość przeszło 2,5 metra. Dłuższa wersja L2H1 zwiększa pojemność ładunkową do 6m3. Tylne drzwi można ustawiać w kilku pozycjach, próg załadunku to 55,2 cm jest na tym samym poziomie co cała podłoga co dodatkowo ułatwia transport. 
Fantastyczny silnik Diesla o pojemności 1,6l i podwójnemu doładowaniu osiąga moc 140KM. Dostępna jest opcja "Eco" która pozwala na mniejsze spalanie kosztem dynamiki. 100 km/h możemy uzyskać w niecałe 11 s. Całkiem dobry wynik jak na samochód transportowy. Średnie spalanie to 6,5 l/ 100 KM co przy 80 litrowym zbiorniku paliwa pozwala na przejechanie ponad 1200 km.  

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Magdalena Zasępa

Magdalena Zasępa

Sprzedaż akcesoriów

m.zasepa@autozieba.eu 696 401 277
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży

w.janta@autozieba.eu 696 401 275