Auto-zięba Renault Katowice

Renault Talisman

środa, 08 lipca 2015

Pemiera Renault Talisman. Na polskim rynku ma pojawić się w 2016. Limuzyna mierzyć będzie 4,85m przy rozstawie osi 2,81 m - dostępna będzie w wariancie sedan i kombi. Takie rozwiązania cieszą się największym zainteresowaniem na europejskim rynku.
Talisman'a wyróżniają przede wszystkim światła do jazdy dziennej kształtem przypominające literę "C" oraz charakterystyczna atrapa chłodnicy. Podstawą Talisman'a jest modularna platfoma CMF stworzona wraz z NISSANEM. Wyposażenie obejmuje światła LED, system Multi-Sense zastosowany z powodzeniem w ESPACE, nagłośnienie BOSE, 4 skrętne koła 4Control oraz aktywne zawieszenie. Dostępne będzie pięć wersji silnikowych dwie benzynowe TCe 150 i TCe 200 KM z siedmiostopniową skrzynią EDC, wersje wysokoprężne to dCi 110, 130 lub dCi 160 KM (w wersji z EDC). Pojemność bagażnika sedna to aż 608 dm3 przy standardowym ustawieniu tylnej kanapy. Tak wyposażony Talisman będzie walczył o prym w trudnym segmencie D gdzie za rywali będzie mieć Volkswagena Passata, Forda Mondeo oraz Peugeota 508. Wszystkie nowości Renault cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców więc liczymy, że podobnym zainteresowaniem będzie cieszyć się również Talisman.

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Magdalena Zasępa

Magdalena Zasępa

Sprzedaż akcesoriów

m.zasepa@autozieba.eu 696 401 277
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Mariusz Burda

Mariusz Burda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.burda@autozieba.eu tel. 539 929 282
Zdjęcie Paulina Mazur

Paulina Mazur

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

p.mazur@autozieba.eu 696 401 276
Zdjęcie Anna Smolarczyk

Anna Smolarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

a.smolarczyk@autozieba.eu 604 525 999
Zdjęcie Mariola Kania

Mariola Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

m.kania@autozieba.eu 32 201 76 77