Auto-zięba Renault Katowice

Nowy, elegancki Renault Espace w Parku Śląskim

czwartek, 09 lipca 2015

Mieszkańcy Śląska bardzo lubią park chorzowski, który od niedawna nazywa się Parkiem Śląskim. To idealne miejsce oferujące wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku. Różnorodna przyroda, liczne  spacerowe alejki, atrakcje dla "dużych i małych".

I właśnie w tej eleganckiej scenerii, na wpół leśnej, na wpół parkowej, prezentowaliśmy nasz nowy model Renault Espace podczas 1 urodzin restauracji Villa Garden. Wszystkim gościom dziękujemy za miłe przyjęcie. A nieobecnych...

Zapraszamy na jazdę próbną nowym Renault Espace.

Poczuj niezrównaną zwrotność i precyzję toru jazdy Nowego Renault ESPACE z układem 4 kół skrętnych 4 Control. Dopasuj do siebie styl jazdy dzięki innowacyjnemu systemowi Multi- Sence.

Wyrusz w podróż ! Teraz czas należy do Ciebie.

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Magdalena Zasępa

Magdalena Zasępa

Sprzedaż akcesoriów

m.zasepa@autozieba.eu 696 401 277
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Mariusz Burda

Mariusz Burda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.burda@autozieba.eu tel. 539 929 282
Zdjęcie Paulina Mazur

Paulina Mazur

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

p.mazur@autozieba.eu 696 401 276
Zdjęcie Anna Smolarczyk

Anna Smolarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

a.smolarczyk@autozieba.eu 604 525 999
Zdjęcie Mariola Kania

Mariola Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

m.kania@autozieba.eu 32 201 76 77