Auto-zięba Renault Katowice

Captur w kolorze...

wtorek, 09 czerwca 2015
Już trzeci rok Renault Captur jeździ po naszych drogach. Przyzwyczailiśmy się już do tego stylowego Crossovera. Jedną z cech świadczących o jego niepowtarzalności jest dwukolorowe nadwozie, które może wybrać nabywca.
Najczęściej wybieranym zestawieniem jest połączenie: kość słoniowa oraz czarny Etoile 26%. Drugim kolorem jest czarny Etolie oraz Orange Arizona 15%.
O gustach nie można dyskutować więc wszelaka dyskusja dotycząca kolorów jest bezsensowna. Jedyny wniosek jaki można wyciągnąć z takiej statystyki: my Polacy trzymamy się pewnych konwencji nawet w doborze kolorów pojazdu i nie specjalnie wychodzimy przed orkiestrę. Troszeczkę szkoda gdyż naszym zdaniem nie odkrywamy w pełni stylistyki pojazdu. Captur pozwala na pewne niekonwencjonalne rozwiązania, których brakuje na naszych ulicach. 

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Magdalena Zasępa

Magdalena Zasępa

Sprzedaż akcesoriów

m.zasepa@autozieba.eu 696 401 277
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Mariusz Burda

Mariusz Burda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.burda@autozieba.eu tel. 539 929 282
Zdjęcie Paulina Mazur

Paulina Mazur

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

p.mazur@autozieba.eu 696 401 276
Zdjęcie Anna Smolarczyk

Anna Smolarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

a.smolarczyk@autozieba.eu 604 525 999
Zdjęcie Mariola Kania

Mariola Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

m.kania@autozieba.eu 32 201 76 77