Auto-zięba Renault Katowice

13 milionów CLIO

środa, 10 czerwca 2015

25 lat ma już flagowy model Renaut. Od 1990 roku z powodzeniem funkcjonuje na rynku i cały czas ma swoich wielbicieli. Łącznie sprzedało się już 13 milionów tych samochodów. Z czego 106 000 w Polsce.
W 2014 Clio było najlepiej sprzedającym się samochodem we Francji zarejestrowano ich aż 105 000!!!
W Polsce jest w czołówce w swoim segmencie jednak, aż tak ogromnej sprzedaży jak w swojej ojczyźnie nie ma. 
A bardzo chcielibyśmy taki trend uzyskać.
Obecnie Klienci Renault mają możliwość zamówienia Clio w serii specjalnej Limited z bogatym wyposażeniem seryjnym i charakterystycznymi elementami wyposażenia, takimi jak:
- nakładki na progi z oznakowaniem "LIMITED"
- specjalną tapicerkę materiałową
- pakietem "look" w kolorze lśniącej czerni
- klimatyzację
- systemem multimedialnym Media Nav z 7' ekranem dotykowym
- przyciemnianymi szybami
- skórzaną kierownicą
- 16- calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich

Zapraszamy :)

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Magdalena Zasępa

Magdalena Zasępa

Sprzedaż akcesoriów

m.zasepa@autozieba.eu 696 401 277
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Mariusz Burda

Mariusz Burda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.burda@autozieba.eu tel. 539 929 282
Zdjęcie Paulina Mazur

Paulina Mazur

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

p.mazur@autozieba.eu 696 401 276
Zdjęcie Anna Smolarczyk

Anna Smolarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

a.smolarczyk@autozieba.eu 604 525 999
Zdjęcie Mariola Kania

Mariola Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

m.kania@autozieba.eu 32 201 76 77