Auto-zięba Renault Katowice

Nowy Renault ARKANA

poniedziałek, 01 lutego 2021
Nowe Renault ARKANA to SUV o smukłej sylwetce, która natychmiast przyciąga spojrzenia. Kokpit łączący komfort i nowoczesną technologię sprawi, że pokochasz jego wnętrze a prowadzenie stanie się czystą przyjemnością.
Ciesz się wspaniałymi wrażeniami z jazdy połączonymi z unikalnym stylem. Zaczerpnięta z Formuły 1, innowacyjna technologia E-TECH HYBRID Nowej ARKANY łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność. W mieście, poruszaj się w trybie w 100% elektrycznym do 80% czasu, dzięki dwóm silnikom elektrycznym i wielotrybowej, automatycznej skrzynie biegów MMT.
Nie potrzebujesz wtyczki! Akumulator Nowej ARKANY ładuje się inteligentnie podczas jazdy lub poprzez odzyskiwanie energii podczas hamowania. W ten sposób możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz efektywnej jazdy na każdej trasie, a przy tym oszczędzasz do 40%* na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego. Nawet wersje benzynowe mają większą efektywność dzięki systemowi mild-hybrid 12V połączonemu z silnikiem TCe. Ten poziom hybrydyzacji zmniejsza emisję CO₂ oraz zużycie paliwa, zwiększając jednocześnie komfort i płynność jazdy. 
 
 
 

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Magdalena Zasępa

Magdalena Zasępa

Sprzedaż akcesoriów

m.zasepa@autozieba.eu 696 401 277
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży

w.janta@autozieba.eu 696 401 275