Auto-zięba

ELECTRIC ROADSHOW W SALONIE RENAULT AUTO-ZIĘBA

poniedziałek, 06 września 2021

Już w dniach: 11-15.09. w salonie Renault AUTO-ZIĘBA w Katowicach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, w  trakcie którego:

  • zaprezentujemy Państwu naszą aktualna szeroką gamę modeli Renault E-TECH: w 100% elektrycznych, hybrydowych i hybrydowych plug-in,
  • nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu informacji na temat tych pojazdów, rządowych dopłat w ramach programu "Mój elektryk" oraz sposobu finansowania ich zakupu,
  • zaoferują także możliwość elektryzującej jazdy próbnej tymi pojazdami

Do zamówień złożonych w dniach: 11-15.09. hulajnoga elektryczna gratis*

Do zobaczenia w salonie AUTO-ZIĘBA w Katowicach, ul. Kościuszki 257.

kontakt do salonu: 

recepcja@autozieba.eu 

tel. 696 404 459

 * szczegóły w salonie

 

Poniżej lista samochodów do jazdy próbnej:

  1. 100 % ELEKTRYCZNE
  • RENAULT ZOE
  • RENAULT KANGOO Z.E.
  • RENAULT MASTER Z.E. WYWROTKA

      2. HYBRYDY:

  • RENAULT CLIO INTENS 140 KM
  • RENAULT ARKANA INTENS 145 KM

     3. HYBRYDY PLUG-IN:

  • RENULT CAPTUR INTENS  160 KM 
  • RENAULT MEGANE GRANDTOUR INTENS 160KM

 

Zapraszamy do obejrzenia matriałów wideo z prezentacjami wybranych modeli Z.E.

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Mariusz Burda

Mariusz Burda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.burda@autozieba.eu tel. 539 929 282
Zdjęcie Anna Smolarczyk

Anna Smolarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

a.smolarczyk@autozieba.eu 604 525 999
Zdjęcie Mariola Kania

Mariola Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

m.kania@autozieba.eu 32 201 76 77
Zdjęcie Sonia Czypionka

Sonia Czypionka

Specjalista ds. Sprzedaży FInansowania i Ubezpieczeń

s.czypionka@autozieba.eu 696 404 451
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460