Auto-zięba

AUTO-ZIĘBA KIBICUJE GKS KATOWICE SIATKÓWKA

wtorek, 23 listopada 2021

Dokładnie w najbliższą sobotę (tj. 27 listopada) o godzinie 17:30 czeka nas siatkarskie starcie GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel!

9. runda rozgrywek PlusLigi i hitowy mecz z mistrzami Polski z pewnością dostarczy kibicom wielu wrażeń, dlatego warto uśmiechać się jak najczęściej podczas dopingowania siatkarzy GieKSy!

A to dlaczego? Ponieważ za uśmiech będą rozdawane nagrody!

Znacie to powiedzenie, że uśmiech znaczy więcej niż tysiąc słów? Widząc radosne twarze, aż chce się działać dalej!

Postanowiliśmy wspólnie z GKS-em Katowice połączyć wartości ważne dla nas z wartościami klubu. Każdy kibic wspiera swój klub w lepszych i gorszych momentach, my natomiast chcielibyśmy doping z uśmiechem na twarzy nagrodzić!

Najbardziej uśmiechnięci kibice otrzymają podczas meczu z Jastrzębskim Węglem czapki sygnowane naszym logo! Komu przyda się czapeczka? Ręka do góry!

Kiedy? 27.11.2021 r.  godz. 17:30

Gdzie? Ośrodek Sportowy „Szopienice”, ul. 11 Listopada 16 40-387 Katowice

Co trzeba robić? Dużo się uśmiechać!


ZAPRASZAMY!

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Mariusz Burda

Mariusz Burda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.burda@autozieba.eu tel. 539 929 282
Zdjęcie Anna Smolarczyk

Anna Smolarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

a.smolarczyk@autozieba.eu 604 525 999
Zdjęcie Mariola Kania

Mariola Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

m.kania@autozieba.eu 32 201 76 77
Zdjęcie Sonia Czypionka

Sonia Czypionka

Specjalista ds. Sprzedaży FInansowania i Ubezpieczeń

s.czypionka@autozieba.eu 696 404 451
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460