Auto-zięba Renault Katowice

PAKIETY PRZEGLĄDÓW w Serwisie AUTO-ZIĘBA

piątek, 17 lipca 2020

Wybierz sprawdzone rozwiązania serwisowe w sprawdzonym SERWISIE AUTO-ZIĘBA


Nasi doradcy w Biurze Obsługi Klienta w serwisie odpowiedzą na wszystkie pytania.
Zapraszamy do kontaktu. Zobacz PORADNIK SERWISOWY.

BEZPIECZNY SERWIS AUTO-ZIĘBA ZAPRASZA.

tel. 32 201 76 80

serwis@autozieba.eu


Poznaj ofertę PAKIETY PRZEGLĄDÓW RENAULT 

  • ECONOMY
  • ORIGINAL
  • EASY LIFE

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Magdalena Zasępa

Magdalena Zasępa

Sprzedaż akcesoriów

m.zasepa@autozieba.eu 696 401 277
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Mariusz Burda

Mariusz Burda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.burda@autozieba.eu tel. 539 929 282
Zdjęcie Paulina Mazur

Paulina Mazur

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

p.mazur@autozieba.eu 696 401 276
Zdjęcie Anna Smolarczyk

Anna Smolarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

a.smolarczyk@autozieba.eu 604 525 999
Zdjęcie Mariola Kania

Mariola Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

m.kania@autozieba.eu 32 201 76 77