Strona dealera  |  MY Dacia

ZAPRASZAMY NA PIKNIK DACII

środa, 29 maj 2019

8 czerwca  serdecznie zapraszamy do salonu Dacia AUTO-ZIĘBA na rodzinny piknik!

Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi - dobra zabawa i rodzinna atmosfera gwarantowane! Zapewniamy animacje dla dzieciaków, chillout i rodzinne grilowanie!

Poznaj nasze nowości i specjalnie przygotowaną ofertę! Zaskoczymy Cię RABATAMI!

Dla klientów NOWY PROGRAM "DLA PRZYJACIÓŁ DACIA"

Do zamówionych samochodów miłe upominki od firmy ! Umów sie na jazdę próbną!

Zapraszamy w godzinach od 9.00  do 16.00

Baw się razem z nami i pokochaj DACIĘ!

 

 

 

Nasz zespół

Szymon Mika

Szef sprzedaży salon DACIA

s.mika@autozieba.eu

660 748 963

Dominika Lech

Specjalista ds. Sprzedaży samochoów

d.lech@autozieba.eu

539 929 272

Katarzyna Śliwa

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

k.sliwa@autozieba.eu

539 929 282

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu

696 404 456

Tomasz Machlik

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

t.machlik@autozieba.eu

539 929 314

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu

696 404 384

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu

539 929 320

Roman Sobczak

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu

602 131 777