Auto-zięba Renault Katowice


Samochody dostępne od ręki

  • Renault Kadjar BLACK EDITION TCE 140

    Zdjęcie Renault KADJAR BLACK EDITION TCE 140 Oferta specjalna

    123 400 zł 120 400 zł

    • Numer oferty

      FEH8423A

    • Typ nadwozia

      suv

    • Kolor

      Srebrny

    • Silnik

      1.3/140 KM/16V/PB

    • Rok produkcji

      2021

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Stara cena

    123400 zł

    Cena

    120400 zł

  • Renault Kadjar Intens TCe 140EDCM

    Zdjęcie Renault KADJAR Intens TCe 140EDCM Oferta specjalna

    125 800 zł 118 800 zł

    • Numer oferty

      KD8235A

    • Typ nadwozia

      suv

    • Kolor

      Niebieski

    • Silnik

      1.3/140 KM/16V/PB

    • Rok produkcji

      2021

    • Skrzynia biegów

      automatyczna

    Stara cena

    125800 zł

    Cena

    118800 zł

  • Renault Kadjar BLACK EDITION TCE 140

    Zdjęcie Renault KADJAR BLACK EDITION TCE 140

    118 100 zł 111 800 zł

    • Numer oferty

      FEH8423A

    • Typ nadwozia

      suv

    • Kolor

      Biały

    • Silnik

      1.3/140 KM/16V/PB

    • Rok produkcji

      2020

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Stara cena

    118100 zł

    Cena

    111800 zł

  • Renault Kadjar Intens TCe 140 FAP

    Zdjęcie Renault KADJAR Intens TCe 140 FAP

    105 500 zł 97 390 zł

    • Numer oferty

      KD8235A

    • Typ nadwozia

      suv

    • Kolor

      Czarny

    • Silnik

      1.3/140 KM/16V/PB

    • Rok produkcji

      2020

    • Skrzynia biegów

      manualna

    Stara cena

    105500 zł

    Cena

    97390 zł

Nasz zespół

Zdjęcie Jacek Olszówka

Jacek Olszówka

Szef sprzedaży samochodów nowych

j.olszowka@autozieba.eu
Zdjęcie Michalina Radosz

Michalina Radosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.radosz@autozieba.eu 696 404 464 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Darek Grządziel

Darek Grządziel

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

d.grzadziel@autozieba.eu 698 906 648
Zdjęcie Magdalena Zasępa

Magdalena Zasępa

Asystentka Działu Sprzedaży

m.zasepa@autozieba.eu 696 401 277
Zdjęcie Weronika Janta-Miczkowska

Weronika Janta-Miczkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

w.janta@autozieba.eu 696 401 275
Zdjęcie Mariusz Burda

Mariusz Burda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

m.burda@autozieba.eu tel. 539 929 282
Zdjęcie Anna Smolarczyk

Anna Smolarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

a.smolarczyk@autozieba.eu 604 525 999
Zdjęcie Mariola Kania

Mariola Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Finansowania i Ubezpieczeń

m.kania@autozieba.eu 32 201 76 77
Zdjęcie Sonia Czypionka

Sonia Czypionka

Specjalista ds. Sprzedaży FInansowania i Ubezpieczeń

s.czypionka@autozieba.eu 696 404 451
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460