Strona dealera  |  MY Dacia

OFERTA DACIA

czwartek, 11 kwiecień 2019

Szukasz praktycznego auta w rozsądnej cenie? A może stawiasz na użyteczne technologie i praktyczne wyposażenie?

Teraz w naszej ofercie DACIA  w cenie już od 451 zł miesięcznie (RRSO 8,59%), bez wpłaty własnej, w programie SMART START i z ubezpieczeniem 1,9%.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami! >>>

 

 

Nasz zespół

Szymon Mika

Szef sprzedaży salon DACIA

s.mika@autozieba.eu

660 748 963

Dominika Lech

Specjalista ds. Sprzedaży samochoów

d.lech@autozieba.eu

539 929 272

Katarzyna Śliwa

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

k.sliwa@autozieba.eu

539 929 282

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu

696 404 456

Tomasz Machlik

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

t.machlik@autozieba.eu

539 929 314

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu

696 404 384

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu

539 929 320

Roman Sobczak

Specjalista ds. Sprzedaży

r.sobczak@autozieba.eu

602 131 777