Auto-zięba Renault Katowice

NOWA INWESTYCJA

czwartek, 04 kwiecień 2019

Miło nam poinformować Państwa o rozpoczętej inwestycji dedykowanej  klientom samochodów dostawczych oraz samochodów używanych .  Na ul. Kościuszki 257 w Katowicach, tuż obok salonu Renault , na powierzchni ponad 6 000 m2  powstaje najnowocześniejszy  tego typu obiekt w Polsce.  Zakończenie prac planujemy na drugą połowę roku 2019. 

Już dzisiaj zapraszamy Państwa w nasze progi. Zachęcamy  do poznania naszego zespołu do spraw obsługi klientów instytucjonalnych RENAULT PRO+. Wykwalifikowani, szeroko wyszkoleni i profesjonalni specjaliści  sprzedaży flotowej   jak i  doradcy serwisowi i obsługi posprzedażnej, są do Państwa dyspozycji w zakresie  oferty na samochody osobowe,  dostawcze, zabudowy specjalistyczne oraz świadczonych przez nas usług.

W nowopowstającym obiekcie na ul. Kościuszki, obok części dedykowanej samochodom dostawczym i zabudowom specjalnym, powstaje także NOWY SALON SAMOCHODÓW UŻYWANYCH. Nowoczesny obiekt, komfortowe warunki służące profesjonalnej obsłudze klienta i zwiększona powierzchnia ekspozycyjna, to tylko wybrane atuty nowego obiektu.  Komis Auto-Zięba oferuje sprzedaż i odkup samochodów.

Renault SELECTION to nazwa własna oferty dedykowanej używanym samochodom RENAULT Z GWARANCJĄ.