NOWA IDENTYFIKACJA MARKI W GAMIE MODELI DACIA

poniedziałek, 20 czerwca 2022

Marka Dacia oficjalnie zaprezentowała wprowadzanie nowej identyfikacji wizualnej, która to wprowadzana jest we wszystkich pojazdach marki. Nowy emblemat Dacia Link, nowy logotyp, nowe kolory… ale wciąż to samo podejście i przywiązanie do tego, co niezbędne.
Zmiany są wprowadzane jednocześnie w całej gamie. Dostawy aut rozpoczną się pod koniec roku.
Po wprowadzeniu nowej identyfikacji wizualnej marki na nośnikach komunikacji (w połowie 2021 r.) i po transformacji salonów i serwisów dealerów, która rozpoczęła się w tym roku, nadeszła kolej na samochody. To nie tylko zmiana stylistyczna. Nowa identyfikacja wizualna wyraża również zobowiązania podjęte na przyszłość, a jednocześnie opiera się na mocnych wartościach, które przyczyniły się do sukcesu Dacii.

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Z-ca Szefa sprzedaży samochodów nowych

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460