Auto Zięba

MÉGANE Coupé

Daj się ponieść emocjom… Wszelki opór jest bezcelowy.

Nowe Renault Mégane Coupé - unikalny design, pełne ekspresji, sportowe linie nadwozia przyciągające spojrzenia.
Nowa, charakterystyczna dla Marki stylistyka z powiększonym logo na czarnym, błyszczącym tle, nowy zderzak, nowe eliptyczne reflektory, wyraziste światła do jazdy dziennej LED i podkreślające całość chromowane elementy ozdobne.
Dynamiczna, emanująca energią stylistyka Nowego Renault Mégane Coupé to zapowiedź wyjątkowej przyjemności z jazdy i komfortu. 

Szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak downsizing (zmniejszanie pojemności skokowej), system Stop&Start i układ odzyskiwania energii podczas zwalniania/hamowania (Energy Smart Management), sprawia, że silniki Energy wyróżniają się doskonałymi parametrami pod względem zużycia paliwa i emisji CO2, zapewniając przy tym użytkownikom identyczny poziom przyjemności prowadzenia co silniki o większej pojemności: zwiększony moment obrotowy, lepsze przyspieszenia, wyższy komfort....

Bezpieczne i precyzyjnie reagujące Nowe Renault Mégane Coupé jest wyposażone w zawieszenie o zoptymalizowanych parametrach, zapewniające maksymalną kontrolę i pełnię doznań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu komfortu. Specjalne ustawienia amortyzatorów, usztywnione zawieszenie i obniżony środek ciężkości zapewniają wyjątkowo dynamiczne zachowanie. Nowe Renault Mégane Coupe wyposażone zostało w najnowsze jednostki Energy: benzynową Energy TCe 130 i wysokoprężną Energy dCi 130. Energy to gama oszczędnych, mocnych i dynamicznych silników, stanowiących kwintesencję innowacji i będących owocem bogatego know-how Renault w Formule 1.

Praktyczne i skuteczne, najnowsze technologie Renault gwarantują ci bezstresowe użytkowanie auta na co dzień... Nad wszystkim masz zawsze pełną kontrolę! Ciesz się bez ograniczeń jazdą Nowym Renault Mégane Coupé.