Auto Zięba

MASTER Autobus

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego nowe Renault MASTER wyposażone zostało w najwyższej klasy system biernego bezpieczeństwa. W jego skład wchodzi poduszka powietrzna kierowcy o podwyższonej skuteczności, poduszka powietrzna pasażera z przodu i boczne poduszki – dostępne w opcji, oraz 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Dzięki ogranicznikom napięcia, oraz regulacji w pionie i zapewniają optymalne bezpieczeństwo, dzięki dostosowaniu do budowy ciała użytkownika. 

Dzięki radarowi cofania, manewrowanie staje się proste. System wykrywa nieruchome przeszkody i informuje o nich sygnałami dźwiękowymi o coraz większej częstotliwości. Nic nie umknie twojej uwadze.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, w każdym Renault MASTER zamontowaliśmy najnowszej generacji system ESC. Został on wzbogacony o 3 dodatkowe funkcje. Funkcję Extended Grip, dzięki której samochód ma optymalną przyczepność nawet na miękkim gruncie takim jak luźny piach, błoto czy śnieg. Dzięki funkcji wspomagania ruszania pod górę, możesz spokojnie ruszyć na każdym wzniesieniu, nawet z pełnym obciążeniem, a system stabilizacji toru jazdy przyczepy wykrywa wychylenia przyczepy i dokonuje korekty.

Koniec z tzw. martwym punktem. Dzięki naszemu lusterku "Wide View", które umieściliśmy w osłonie przeciwsłonecznej pasażera, zwiększysz swoje pole widzenia z boku na prawą stronę. To bardzo przydatne rozwiązanie zarówno na skrzyżowaniach jak i przy zmianie pasa ruchu.

Projektując kabinę Twojego Renault MASTER, myśleliśmy przede wszystkim o Twojej wygodzie. Nieważne, jak wiele kilometrów masz do pokonania. Ergonomiczne sterowanie, regulowany fotel i kierownica, klimatyzacja, izolacja dźwiękoszczelna, liczne schowki, wspomaganie parkowania... pomyśleliśmy o wszystkim, aby Twoja podróż była przyjemna i relaksująca.