Auto Zięba

Grand SCÉNIC

Otwórz drzwi Renault Grand Scénic: ta wielka przestrzeń jest naprawdę cała dla ciebie! 

Któż z nas nie jest pasjonatem i adeptem nowych technologii, tak przydatnych podczas podróży? Renault Grand Scénic dotrzymuje  kroku tej tendencji i gwarantuje  rozwiązania najwyższej jakości.

Renault Scénic i Grand Scénic regularnie odradzają się: ich design ewoluuje, linie nadwozia nabierają nowoczesności, styl staje się coraz bardziej wyrazisty. Nowe Renault Scénic i Grand Scénic otrzymały typowy dla nowej stylistyki marki, bardziej dynamiczny i wyrazisty przód.

Nieważne czy jesteś w pojedynkę, we dwójkę, w piątkę czy siódemkę, niezależnie od wzrostu i wieku, Renault Scénic i Grand Scénic oferują przestronne wnętrze stworzone z myślą o pełnym komforcie. Dzięki schowkom o łącznej objętości do 92 l, praktycznym i łatwo dostępnym, zabawki, czasopisma czy urządzenia elektroniczne każdego pasażera znajdują szybko i łatwo swoje miejsce, nie naruszając przestrzeni innych. A otwierany, panoramiczny dach i wyjątkowy widok jaki zapewnia, są po to, by zaoferować ci jeszcze niebo w prezencie! Do twojej dyspozycji jest 5 lub 7 pełnowymiarowych miejsc i jak zawsze mnóstwo praktycznych możliwości aranżacji wnętrza. Możesz składać i rozkładać fotele w zależności od potrzeb. To takie proste! Niespodziewany wyjazd na weekend, mała przeprowadzka... po złożeniu oparcia fotela pasażera z przodu* załadunek przedmiotów o długości do 2,5 m w Scénic i 2,76 w Grand Scénic nie będzie nigdy stanowił problemu. Tak więc czy wybierasz się w podróż z rodziną lub z przyjaciółmi, czy też chcesz przewieźć coś dużego... one naprawdę są do tego stworzone. 

Do twojej dyspozycji są nowoczesne technologie pomagające ci w prowadzeniu auta oraz zwiększające bezpieczeństwo i komfort podróżowania, twój i twoich najbliższych.