Auto Zięba

FLUENCE

Renault Fluence, to samochód osobowy zaliczany do segmentu C, czyli klasy kompakt. Choć jego wymiary sugerują również odniesienia do segmentu D.

Renault Fluence występuje tylko jako 4-drzwiowy sedan. Jednak w przeciwieństwie do wielu pojazdów z segmentu C w tej wersji nadwoziowej posiada bardzo wyważone proporcje. Jest to przede wszystkim efekt zwiększonych wymiarów zewnętrznych znacznie zbliżonym do modelu Laguna. Dzięki temu tył nie wygląda na „doklejony” i idealnie komponuje się z całym nadwoziem. Stylistyka auta nastawiona jest na zapewnienie wrażenia dynamiczności za sprawą mocno zaznaczonych przetłoczeń. Taki efekt podkreślany jest również przez mocno opadającą linię dachu oraz wznoszącą się linię okien bocznych. Przód dba z kolei o zapewnienie niezbędnej elegancji poprzez długą maskę oraz niewielką atrapę chłodnicy. 

We wnętrzu Renault Fluence  nie ma miejsca na kompromisy między przestronnością a funkcjonalnością. Model ten posiada wszystko, co niezbędne, aby każda podróż sprawiała maksimum przyjemności. Króluje tu harmonia, a dobre samopoczucie jest udziałem wszystkich pasażerów... Przy pięciu pełnowymiarowych miejscach, przestronność wnętrza nie jest tylko pustym hasłem. Każdy z pasażerów ma zapewniony komfort „na miarę" tak na krótkich, jak i na długich trasach.

Nowy, wydłużony kształt przednich reflektorów, zdecydowany, a równocześnie zmysłowy, zapewnia Nowemu Renault Fluence niespotykaną siłę i ostrość „spojrzenia”. Światła przeciwmgłowe zyskały czarną, błyszczącą oprawę, stwarzającą wrażenie przedłużenia wlotu powietrza, nadając przodowi auta bardziej sportowy wygląd. Nowoczesny styl „high tech” jest również widoczny w charakterystycznych dla tego modelu światłach do jazdy dziennej wykonanych w technologii LED, o szerokich, subtelnych liniach, optycznie poszerzających bryłę auta.

Poznaj akcesoria do Renault Fluence.