DACIA DUSTER W TOP 10

wtorek, 12 lipca 2022

Dacia Duster to jeden z najpopularniejszych SUVów w naszym kraju, chętnie wybierany przez klientów indywidualnych.

W zestawieniu TOP 10 najchętniej kupowanych aut w Polsce z wynikiem 4.639 egzemplarzy zarejestrowanych w 2022 r. egzemplarzy zajął ósme miejsce.

Jeśli jeszcze nie poznałeś Dacia DUSTER, umów się koniecznie na jazdę próbną i przekonaj się sam!

kontakt@autozieba.eu

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Z-ca Szefa sprzedaży samochodów nowych

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460