Auto Zięba


 

 

     Trudno sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach firmę działającą bez samochodu – to obecnie coś równie niezbędnego, co laptop czy telefon. Bardzo często jednak przedsiębiorstwo nie może sobie pozwolić na zakup samochodu (lub większej ich ilości), gdyż nie posiada jednorazowo tak dużej kwoty. Alternatywą w takim przypadku może być skorzystanie z najmu długoterminowego. Dzięki niemu mają Państwo samochód do swojej dyspozycji, a jednocześnie nie muszą go kupować, zamiast tego płacąc wygodne, kompleksowe raty za jego użytkowanie.

     Miesięczna rata obejmuje nie tylko czynsz leasingowy, ale również ratę serwisową, dzięki czemu w razie jakiejś usterki czy awarii nie muszą się Państwo martwić o koszty serwisu, bo ten jest już zawarty w cenie wynajmu. W miesięcznej racie wliczone jest też assistance isamochód zastępczy Obojętnie czy ktoś ukradnie samochód lub ten się zepsuje, nie zostaną Państwo bez środku transportu – dostarczymy Państwu inny.

     Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prowadzących małe lub średnie przedsiębiorstwa, jak i do osób fizycznych, które prowadzą działalność gospodarczą lub pracują w wolnym zawodzie. Dzięki oferowanej przez nas opcji jaką jest wynajem długoterminowy, nie muszą martwić się Państwo o szczegóły techniczne samochodu, jego stan i wiele innych kwestii –wszystkim tym zajmiemy się my, umożliwiając Państwu tym samym skupienie się na prowadzeniu i firmy i wielu innych sprawach, które z pewnością zaprzątają Państwa głowę. Zamiast kilku oddzielnych opłat w kilku różnych terminach, wszystko zawarte w jednej, konkretnej racie – to ogromna oszczędność czasu.

     Dacia Business Plan to pakiet finansowy, połączony z kompleksowym zarządzaniem flotą pojazdów. Po stronie Renault znajdują się też koszty usług serwisowych zawartych w instrukcji producenta i w karcie gwarancyjnej oraz wszelkich napraw bieżących, które są wynikiem normalnej eksploatacji samochodu i zużycia jego podzespołów.

     Dacia Business Plan jest dla Państwa dostępny w każdym salonie Renault PRO+ w całej Polsce. Na miejscu załatwią Państwo wszystkie niezbędne formalności.

Program najmu długoterminowego Dacia Business Plan prowadzony jest przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. i oferowany jest wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą.