SANDERO COMFORT TCE 90

Numer oferty: 9987/A4894
Typ nadwozia: hatchback
Kolor nadwozia: Niebieski Pastelowy
Liczba drzwi: 5
Liczba miejsc: 5
Silnik: 1.0/90KM/16V/PB
Rok produkcji 2022
Gwarancja: TAK
Skrzynia biegów: manualna
Homologacja ciężarowa: NIE
Pochodzenie: Polska
Napęd: Przedni

Bezpieczeństwo

    Brak danych

Komfort

    Brak danych

Wygląd

    Brak danych

Zabezpieczenia

    Brak danych

Dodatkowe informacje

DACIA SANDERO  COMFORT TCE 90

 

CENA: 67.300zł



Wyposażenie standardowe:

- Klimatyzacja manualna

- Centralny zamek drzwi zdalnie sterowany falami radiowymi

- Światła do jazdy dziennej LED



Wyposażenie dodatkowe:

- pakiet PARKING PLUS  -bezkluczykowy dostęp Keyless Entry, fotel kierowcy z regulacją wysokości , automatyczny hamulec ręczny, środkowa konsola ze schowkiem i podłokietnikiem, klapka wlewu paliwa otwierana ręcznie (wymaga Karty Keyless Entry)

- koło zapasowe dojazdowe


 

 



Przed wizytą w salonie proszę o kontakt celem ustalenia dostępności samochodu!


Skontaktuj się z:

Michalina Radosz
tel. 696 404 464

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.

 

Po złożeniu zamówienia skontaktuje się z Tobą nasz sprzedawca w celu potwierdzenia zamówienia oraz ustalenia szczegółów związanych z dalszym procesem zakupu. Wysłanie poniższego formularza nie niesie za sobą żadnych konsekwencji. Formalne zarezerowanie danego egzemplarza odbędzie się dopiero po rozmowie z handlowcem.

Nasz zespół

Zdjęcie Szymon Mika

Szymon Mika

Z-ca Szefa sprzedaży samochodów nowych

s.mika@autozieba.eu
Zdjęcie Sławomir Bywalec

Sławomir Bywalec

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

s.bywalec@autozieba.eu 696 404 456
Zdjęcie Przemysław Morawiecki

Przemysław Morawiecki

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

p.morawiecki@autozieba.eu 696 404 384
Zdjęcie Jakub Misina

Jakub Misina

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów

j.misina@autozieba.eu 539 929 320 WIDEO ROZMOWA wybierz numer
Zdjęcie Jarosław Madej

Jarosław Madej

Szef serwisu mechanicznego

j.madej@autozieba.eu 600 88 55 11
Zdjęcie Maciej Ociepka

Maciej Ociepka

Szef Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

m.ociepka@autozieba.eu 696 404 460